شرکت کداک مراحل فروش بخش بسته بندی فلکسو خود به قیمت حدود 400 میلیون دلار را طی میکند. در این بخش تجهیزات بسته بندی، لیبل، کلیشه و مواد مصرفی مرتبط تولید می کند.

برپایی نمایشگاه چاپ و بسته بندی با مشارکت نمایشگاه دوسلدورف آلمان برگزار کننده بزرگترین نمایشگاه چاپ دنیا با عنوان «دروپا» - drupa - و بزرگترین نمایشگاه بسته بندی دنیا «اینترپک» - interpack - در مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب، فرصتی است تا استانداردهای نمایشگاهی کشور ارتقا یابد و صنعت چاپ کشور جانی دوباره بگیرد. این نمایشگاه از بیستم تا بیست وسوم مهر ماه در مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب از ساعت 10 تا 18 پذیرای علاقه مندان است.

برای حمایت از کالای ایرانی باید تحول جدی در حوزه طراحی، بسته بندی، کیفیت، قیمت و مشتری پسندی کالای ایرانی ایجاد شود تا بتوان به توسعه بازار داخلی امیدوار شد.

آینده چاپ لیبل تا سال 2022 بر اساس گزارش جدید اسمیترز پیرا با عنوان "آیندۀ چاپ لیبل در سال 2022"، شش جنبۀ اصلی از بازار چاپ لیبل در حالت تجربه پیشرفت های فنی بوده و قابلیت این را دارند که این بازار را با تغییرات عمده مواجه سازند.

در مراسم افتتاحیه اولین نمایشگاه تخصصی بین‌المللی کاغذ، مقوا و فرآورده‌های سلولزی، جمعی از روسای اتحادیه‌های مرتبط با حوزه کاغذ و مقوا،‌ تولیدکنندگان، شرکت‌ها و بنگاه‌های اقتصادی و صنعتگران حوزه کاغذ، مقوا، فرآورده‌های سلولزی و ماشین‌آلات وابسته حضور دارند.