معرفی شرکت dgGraphix

dgGraphix قریب به بیست سال است که با دارا بودن یک بسته کامل ازنرم افزارها و تجهیزات برای عملیات طراحی و چاپ در خصوص تولید یک بسته بندی با کیفیت ، در زمینه مشاوره انواع چاپ با کیفیت و خاص فعالیت می نماید. هدف این مجموعه داشتن یک بسته کامل برای بسته بندی می باشد تا همزمان با ارائه یک راه حل کامل، از مراحل پیش از چاپ تا تولید نهایی بسته بندی، از خدمات و امکانات مختلف اعم ازارائه خدمات فنی مهندسی، راه حل های لازم، آموزش های به روز و تخصصی، خدمات تجاری و ... را برای صاحبان صنعت فراهم نماید

معرفی شرکت dgGraphix

dgGraphix با برخورداری از نمایندگی‌ شرکت های پیشروی جهان در عرصه چاپ و ‌بسته‌بندی در ایران، خط مشی خود را به ارائه بهترین راه حل و پیشنهاد بر اساس نیاز مشتری و شرایط تجارت در ایران پایه گذاری کرده است و نیازهای صنعتگران را در بخش های مختلف پاسخگو می باشد.
اصل مشتری محوری در ارائه بهترین راه حل، کار تخصصی بر اساس استانداردهای جهانی، و توجه به امر آموزش درون سازمان از مهمترین ویژگیهای مدیریتی dgGraphix در سال های متمادی بوده است.
بنا بر این سیاست، بخش خدمات پیش ازفروش، خدمات فنی و خدمات پس از فروش همیشه در مجموعه حاضر بوده تا در با همراهی و همفکری همه جانبه، بهترین پیشنهاد و راه حل را در زمینه ارتقاء، توسعه و ایجاد بسترهای مناسب در صنعت چاپ را به فعالان و علاقمندان این حوزه ارائه و پشتیبانی نمایند.
در حال حاضر بخش وسیعی از کارخانه ها و شرکت های پیشرو در صنعت چاپ کشور از خدمات dgGraphix استفاده می نمایند. این خدمات که مبتنی بر راه حل ها و نیازهای اختصاصی صاحبان صنعت می باشد توسط تیم dgGraphix ارائه و اجرا می شود .

به طور کلی فعالیت های dgGraphix به بخش های زیر تقسیم می شود :

- فرآیند پیش از چاپ در زمینه های فلکسو گرافی ، گراور و افست شامل نرم افزارها وسخت افزارها
- ماشین های چاپ ترکیبی برای لیبل و مقوا
- فرایند های پس از چاپ رول
- ارایه راهکار و حل مساله در فرایند چاپ